KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9591829
nr 959 1829
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), ej signerad, bladets mått: 26x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:18:45
4/5 17:56:46
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt